Rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego pn. „Wiosenne Drzewko”

23 marca 2024 r. jury w składzie: pan dyrektor Marek Pater, pani pedagog Ilona Cygan oraz pani anglistka Irena Kuszewska- Kasica po burzliwych i długich obradach ,wybrali zwycięzców wiosennego konkursu. Przypomnijmy, że głównym jego zadaniem było wykonanie wspólnie z rodziną przestrzennego drzewka o tematyce wiosennej.

Zainteresowanie konkursem było bardzo duże. Wszystkie przyniesione prace wyróżniały się ogromną estetyką, zaskakiwały pomysłowością, ciekawym doborem materiałów i kolorów, wszystkie też były wykonane zgodnie z wiosennym motywem przewodnim. Na wyróżnienie i pochwałę zasługują wszyscy uczestnicy biorący udział , ponieważ każda z prac była na swój sposób oryginalna i urocza.

Jury, kierując się głównym i najważniejszym kryterium konkursowym, jakim był wkład własny dziecka włożony w wykonaną pracę, wybrało następujących zwycięzców:

I kategoria : dzieci w wieku 3-4 lat:

1. Sandra Dzierga

2. Kaja Gawron

3. Michalina Rębisz

II kategoria : dzieci w wieku 5-6 lat:

1. Alicja Gębala

2. Hania Sadrakuła

3. Marianna Sobierajska

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz zachęcamy do udziału w kolejnych przedszkolnych konkursach.

Autor: Martyna Partyka