Mam Talent Show, czyli powitanie wiosny w naszej szkole

Na ten dzień czeka chyba każdy z nas. 21 marca, po długiej i szarej zimie rozpoczyna się kalendarzowa wiosna. Pora roku, która jest pełna zieleni, kwitnących krzewów, kwiatów, słońca  i śpiewu ptaków.

Z tej okazji w naszej szkole odbył się konkurs talentów Mam Talent Show, którego poprzednia edycja cieszyła się ogromnym powodzeniem. Celem wydarzenia było popularyzowanie działań artystycznych, wzmacnianie pozytywnych postaw uczniów, promowanie talentów i zachęcanie dzieci do ich rozwijania. Podczas występów mogliśmy zobaczyć pokazy akrobatyczne, wysłuchać zdolnych solistów, recytatorów, a także zobaczyć jak powstają wielkie dzieła plastyczne. W konkursie wzięło udział 38 uczestników, z czego 7 wzięło udział w występach na żywo, pozostali prezentowali swoje talenty w kąciku plastycznym. W czasie konkursu mogliśmy liczyć na doping publiczności, która każdy pokaz nagradzała gromkimi brawami, ale też trzymała kciuki za powodzenie uczestników . Talent i pasja uczniów były widoczne w czasie całego konkursu, a emocje, które nam towarzyszyły zapamiętamy na długo. Uczestnicy zaprezentowali się wspaniale- musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent, trzeba go tylko w sobie odkryć i starannie pielęgnować.

W szczególności dziękujemy organizatorom, współorganizatorom konkursu oraz sponsorom, którzy ufundowali atrakcyjne nagrody dla naszych laureatów:

- Rada Rodziców Zespołu Szkół w Radomyślu nad Sanem

- Park Rozrywki w Inwałdzie

- Rabkoland w Rabce Zdroju

- Fabryka Zabawy w Stalowej Woli

- Szczęśliwa Zagroda w Skowierzynie

- oraz 3 anonimowych darczyńców.

PROTOKÓŁ Z OBRAD JURY SZKOLNEGO KONKURSU MAM TALENT SHOW

Jury w składzie:

1. Agnieszka Rycerz
  2. Damian Zieliński
  3. Anna Jaskot
  4. Maria Bednarowska
  5. Amelia Rębisz
  6. Karolina Dul
  7. Zofia Główka

Po obejrzeniu wszystkich zgłoszonych do prezentacji konkursu komisja postanowiła przyznać:

w kategorii Przedszkole:

I miejsce- Julia Dąbek